Унікальні автобуси: топ-5 вражаючих автобусів у світі

Унікальні автобуси: топ-5 вражаючих автобусів у світі

Від найдовшого до найменшого. Оглядаємо найцікавіші автобуси у світі. Замовити автобус у Львові можна за номером телефону: +38 (067) 00 75 505.

Мабуть кожен з Вас колись бачив якийсь дивний, вишуканий, а чи – дуже старенький автобус. Щоправда, В Україні мабуть більше дивних і стареньких автобусів… (Але, це точно не про автопарк «Андреоллі-бус!»). Та є такі автобуси, від яких не відвести очей! Настільки вони технічно оснащенні, великі, зручні, з салоном, який нагадує більше якийсь розкішний готельний номер, ніж автобус…

Пропонуємо Вам оглянути п’ятірку унікальних автобусів, які існують у світі. Ба більше – на них навіть подорожують чи просто возять людей на роботу.

Найдовший автобус у світі.

 

Найдовшим автобусом у світі з 2019 року став німецький «Auto Tram Extra Grand». Ви тільки уявіть: цей автобус-гусениця завдовжки є 30 метрів та  вміщає в собі 256 пасажирів. І зараз цей «довгань» возить людей на роботу у Дрездені. А ще, великим плюсом цього німецького авто-ноу-хау є те, що він працює виключно завдяки електроенергії. Тобто, він є ще й супер-екологічним.

Найоригінальніший автобус в Україні.

У 2019 році в Україні появився теж свій унікальний автобус. Ззовні він нагадує…. космічний корабель. Космо-бус подарувала Україні компанія «Roshen». Цей футуристичний автобус побудовано на основі автобуса «Ataman A096» на шасі «Isuzu». Всередині є 34 сидіння з ременями безпеки і автономний обігрівач. Також в чудо-автобусі встановленні оригінальні середні двері, які перетворюються на пандус. А слугує він – для невеликих екскурсійних мандрівок.

«Найтверезіший» автобус у світі.

«Похмільний автобус» придумали у Лас-Вегасі у 2012 році. Оскільки це місто є великим плацдармом для гучних вечірок і розваг, то цей чарівний автобус тут пригодився найбільше. Заплативши, як мінімум, 90 доларів, Ви можете викликати собі, як таксі, «похмільний автобус», і скористатися його допомогою. В салоні працюватимуть кваліфіковані медики, які не тільки дадуть Вам таблетки від головного болю чи нудоти, але й поміряють тиск, чи, при потребі – поставлять крапельницю. Ось такий автобус-рятівник.

Найстарішому автобусу у світі – 125 років.

Далекого 1895 року, 29 березня з німецького містечка Зіген виїхав перший автобус у світі з двигуном внутрішнього згоряння. А зконструювала це авто німецька фірма автовиробник «Benz & Cie». Експлуатація належала іншій компаніїї – «Netphener Omnibus-Gesellschaft». Перший рейс першого у світі автобуса був по такому у маршруту: Зіген – Нетфен – Дойц. Загалом, у такому автобусі поміщалося 8 осіб. Це, до речі, стільки ж само – що у нашому новенькому «Mercedes-Benz Viano».

Найбільший автобус: два поверхи + гармошка.

«Neoplan Jumbocruiser N138/4»  – це унікальний 18-метровий автобус-гармошка. Таких у світі є лишень 11 екземплярів. І, на жаль, з 1993 року вони вже більше не випускаються. Двоповерховий автобус-гармошка «Neoplan Jumbocruiser N138/4» є єдиним у своєму класі автобус, який виконує рейси дальнього сполучення. Має він 103 комфортабельні крісла на обидвох поверхах. Щоправда, висота другого поверху є всього лише 1,67 м. Стоячи, погодьтеся, на 2-му поверсі цього авто-велетня не дуже комфортно їхати…

 

А замовити якнайкращий автобус у Львові Ви завжди зможете за номером телефону: +38 (067) 00 75 505.

×
×