Автобуси

Поїздки по Україні та закордон на комфортних автобусах. Оренда, зустрічі на вокзалі чи в аеропорту, трансфери по Львову та області, індивідуальні екскурсії – це все і багато іншого ви можете замовити у нас. До Ваших послуг пасажирські перевезення від 20 до 70 осіб.

Оренда автобусів з водієм по Україні

Оренда автобуса – не менше актуальна і поширена послуга, ніж оренда легкових автомобілів. Досі не існує більш комфортного та практичного способу перевезення великих компаній.

Коли ж може стати в нагоді автобус на замовлення?

У більшості випадків замовлення автобуса на 20 осіб – набагато зручніше, вигідніше і дешевше за замовлення декількох автомобілів меншої місткості.

Переваги замовлення екскурсійних автобусів з водієм

Автобус в оренду для екскурсій, заходів або компаній – це не тільки перевезення, але і цілий ряд інших можливостей:

Пасажирські перевезення вимагають спеціальних дозволів та відповідного досвіду водія. Саме тому оренда автобуса у досвідченого перевізника – це гарантія комфорту і безпеки під час поїздки.

Умови оренди автобусів з водієм

Сучасні автобуси давно вже безповоротно відійшли від своїх ранніх родичів, які постійно скрипіли, підскакували і не припускали ніякого комфорту. Зараз це зручні, стійкі та максимально безпечні транспортні засоби з безліччю додаткових можливостей, на кшталт кондиціонерів або телевізорів.

Сама процедура оренди автобуса по Україні не вимагає ніяких спеціальних ресурсів. Вибираючи транспортний засіб з водієм, не потрібні навіть власні права. Досить визначитися з місткістю і бажаної моделлю, домовитися про терміни.

Всі транспортні засоби в автопарку проходять систематичний технічний контроль. Вони завжди справні і безпечні. Пасажирам не доведеться думати про стан машини, про заправку, плануванні маршруту та турбуватися через інші дрібниці.

При замовленні окремо обумовлюються термін і тривалість оренди, поставлені завдання, технічні можливості різних моделей автобусів, кількість і вік пасажирів, наявність дітей, мета поїздки, маршрут та наявність побажань при його плануванні, інші нюанси.

Ми пропонуємо переїзди не тільки в межах міста і його околиць, а й міжміські переїзди. Наші міста – Київ, Тернопіль, Буковель, Драгобрат, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк та Ужгород. Також ми професійно займаємося організацією міжнародних переїздів по Польщі, Австрії, Німеччині, Італії, Словаччині, Словенії, Іспанії, Франції, Голландії та Угорщині.

×
×