Міжнародні перевезення

Міжнародні перевезення пасажирів

Планування міжнародних поїздок – завжди організаційно складне питання. Крім того, що доводиться враховувати масу дрібниць, необхідно бути готовим до виникнення непередбачених ситуацій чи проблем. Уникнути цього допоможе професійна організація міжнародних автобусних перевезень.

Сьогодні автобусні перевезення по Європі здійснюють не тільки туроператори та державні регулярні рейси. Компанії-перевізники надають автобуси в оренду. Для організаторів поїздки це можливість заощадити на автопарку без шкоди для якості. Таким чином не доведеться платити за стоянку, огляд, ремонт, запчастини, паливо, роботу водіїв і обслуговуючого персоналу. Набагато вигідніше оформити договір оренди на необхідний термін та період.

Міжнародні поїздки – в основному, тривалий процес. Так що й до таких автобусів пред’являються підвищені вимоги. Вони повинні бути максимально комфортні, з плавним і м’яким ходом, обладнані сучасними сидіннями і технікою, оснащені кондиціонерами та всім необхідним для тривалої подорожі.

Переваги автобусних перевезень Європою

Оренда автобуса для поїздок по Європі – це комфорт і економія в одному. Ось лише деякі переваги таких переїздів:

Оренда автобуса для міжнародних переїздів – поширена практика в усьому світі, яка тільки набуває популярності у нас. Всупереч поширеним стереотипам про дорожнечу, це ще й економія, адже вартість автобуса залежить від його характеристик, місткості, заповненості та інших особливостей. Індивідуальна оренда дозволяє підібрати модель, що максимально підходить під конкретні вимоги, а не задовольнятися наявними.

Умови міжнародних автобусних перевезень

Міжнародні перевезення пасажирів мають свої вимоги і обмеження. Для цього потрібен спеціальний дозвіл і ліцензія. Автобуси повинні бути технічно справні та вимагають регулярного техогляду. На всі транспортні засоби оформляються спеціальні документи.

Наші водії мають відповідним досвід та досконало знають правила і норми руху по країнам, за якими проходить маршрут. Для пасажирів оформляється страховка. На борту є спеціальне обладнання, що реєструє кілометраж, швидкість, параметри двигуна та інші робочі показники.

Міжнародні автобусні перевезення пасажирів здійснюються за наступними напрямками: Польща (Катовіце, Жешув, Краків, Варшава), Австрія, Італія, Німеччина, Словаччина, Словенія, Іспанія, Франція, Голландія, Угорщина (Будапешт).

×
×