Легкові

Поїздки по Україні та закордон на комфортних легкових автомобілях. Оренда авто з водієм, зустрічі на вокзалі чи в аеропорту, трансфери по Львову та області, індивідуальні екскурсії – це все і багато іншого ви можете замовити у нас. До Ваших послуг автомобілі стандарт, бізнес та преміум класів. Всі автомобілі чисті, технічно справні та безпечні.

Прокат автомобілів у Львові з водієм

Будь-який автомобіліст не застрахований від проблем з власним автомобілем. Це може бути несправність, плановий техогляд, пошуки і придбання нового транспортного засобу, наявність родичів, які користуються одним авто. Не застраховані і службові машини.

Але що робити в такому випадку, якщо громадський транспорт не досить зручний, а таксі – дорого та не функціонально? Оптимальне рішення – оренда легкового авто. Таким чином не доведеться ризикувати часом і переплачувати таксистам або підлаштовуватися під маршрутки та автобуси.

Всупереч поширеним стереотипам, оренда машини з водієм обходиться недорого. І вже точно набагато дешевше постійного використання таксі та переплати за простої. Залежно від моделі, марки і місткості, орендоване авто підійде для сімейних поїздок, відряджень, ділових зустрічей, подорожей, поїздок на відповідальні заходи або у справах.

Прокат легкових автомобілів з водієм вирішує ще одну проблему. Більше не доведеться постійно думати про те, як вести машину. Нарешті можна повністю розслабитися навіть на святі, не турбуючись про те, як безпечно доїхати додому.

Переваги оренди авто з водієм у місті Львів

Оренда легкових автомобілів з водієм – це зручно і практично. Послуга давно користується популярністю у всьому світі та поступово поширюється і на території України. На те є кілька причин:

Умови оренди легкових машин з водієм

Завдяки своїм перевагам у всьому світі оренда авто вже давно поширена повсякденна послуга. Сама процедура замовлення займає лічені хвилини. Достатньо визначитися з маркою і моделлю, обговорити всі умови і додаткові послуги.

Для оренди машини з водієм не потрібні спеціальні документи і дозволи. Цю послугу можуть дозволити собі навіть ті, у кого немає власних водійських прав.

Крім міських поїздок, ми також пропонуємо міжміські подорожі. Наші міста – Київ, Тернопіль, Буковель, Драгобрат, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк та Ужгород. При необхідності у нас можна також орендувати мікроавтобуси або автобуси різної місткості.

×
×