Трансфер

Послуга трансферу у Львові

Туристичний трансфер – одна з найбільш зручних і практичних послуг, яку надають готелі, туроператори і організатори перевезень. Він активно використовується в усьому світі, дозволяючи швидко і зручно дістатися від місця прибуття до пункту призначення.

Залежно від кількості людей або багажу, для трансферу можна замовити легковий автомобіль, мікроавтобус або навіть місткий автобус для великих туристичних груп або відряджень.

Трансфер незамінний для робочих поїздок, для сімей з дітьми і об’ємним багажем, для великих компаній, для індивідуальних поїздок і при бажанні уникнути будь-яких неприємностей та сюрпризів в дорозі. Іноді це взагалі єдиний спосіб дістатися до пункту призначення. Особливо це стосується віддалених курортів або готелів, розташованих далеко від галасливих міст і великих транспортних вузлів.

У нас така послуга поки незаслужено непопулярна, але поступово стає все більш поширеною. У світі ж це давно проста, практична і відпрацьована практика для оптимізації часу, сил та інших ресурсів.

Переваги трансфера в аеропорт чи на вокзал

Переваги трансферу з вокзалу або аеропорту в наступному:

Трансфер у Львові – це ще й всі переваги звичайної оренди автомобіля з водієм: комфорт, безпека, економія.

Як замовити трансфер: аеропорт, вокзал чи в інше місто?

Для замовлення трансферу в аеропорт досить вибрати відповідну машину і домовитися про все терміни. Додатковий плюс оренди автомобіля з водієм в тому, що не обов’язково мати власні права. Наші досвідчені фахівці підберуть оптимальний маршрут, розрахувавши час, відстань і актуальний стан доріг.

Всі машини в автопарку проходять регулярний технічний огляд. За рахунок цього всі вони виключно справні і надійні. Це зводить ризик виникнення непередбачених або небезпечних ситуацій в поїздці до мінімального.

Замовлення трансферу – це ще й економія. Така поїздка набагато зручніша і швидша за поїзд, електричку або рейсовий автобус, але разом з тим – істотно дешевша за таксі, особливо при замовленні автомобіля на тривалий час. Також не доведеться переплачувати за простий чи інші нюанси.

Замовляючи машину, не доведеться також думати про заправку і дорогу. Всім цим займеться водій. Під час поїздки можна спокійно відпочити або вирішити свої поточні питання, не втрачаючи час дарма.

Крім трансферу Львовом, ми пропонуємо також міжміські переїзди. Наші міста – Київ, Тернопіль, Буковель, Драгобрат, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк та Ужгород. Наша географія поступово розширюється, а автопарк поповнюється все новими варіантами.

×
×