Мінівени

Поїздки по Україні та закордон на комфортних мікроавтобусах. Оренда, зустрічі на вокзалі чи в аеропорту, трансфери по Львову та області, індивідуальні екскурсії – це все і багато іншого ви можете замовити у нас. До Ваших послуг пасажирські перевезення від 9 до 30 осіб.

Оренда мікроавтобусів у Львові

Коли місткості легкового автомобіля недостатньо, але в великому і габаритному автобусі поки немає потреби, на допомогу приходить оренда мікроавтобусів у Львові. До сих пір це найбільш практичний, універсальний і зручний спосіб перевезення невеликих компаній або компаній з об’ємним багажем.

Замовлення мікроавтобуса знадобиться в наступних випадках:

Замовлення мікроавтобуса – недорого і зручно. Це набагато вигідніше за замовлення декількох легкових автомобілів або оренду великого автобуса, половина якого залишиться порожнім.

Переваги мікроавтобуса на замовлення

Замовлення мікроавтобуса з водієм – це комфорт, зручність та безпека в одному флаконі. У всьому світі така практика давно вже стала повсякденною, але у нас вона поки тільки набирає популярність.

Ось лише деякі переваги такої оренди буса:

Пасажирські перевезення завжди вимагають досвіду, кваліфікації і відповідних дозволів. Ми надаємо все це разом з комфортними і безпечними мікроавтобусами.

Умови оренди буса

Для замовлення транспортного засобу для перевезення достатньо визначитися з маркою, місткістю і термінами. Замовляючи мікроавтобус з водієм, не обов’язково мати власні права.

Буси в автопарку постійно проходять технічний контроль і відповідають всім сучасним стандартам. При виборі враховується кількість і вік пасажирів, наявність і кількість багажу, наявність в групі дітей та інші індивідуальні особливості, які допоможуть підібрати ідеальний варіант.

Ми пропонуємо переїзди не тільки в межах міста і околиць, а й міжміські переїзди. Наші міста – Київ, Тернопіль, Буковель, Драгобрат, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк та Ужгород. Також ми професійно займаємося організацією міжнародних поїздок по Польщі, Австрії, Німеччині, Італії, Словаччині, Словенії, Іспанії, Франції, Голландії та Угорщині.

×
×