Оренда авто з водієм

Оренда автомобіля з водієм – це зручність для вас у робочих поїздках чи на відпочинку.  Ми виберемо автомобіль саме для Вас. Ви можете замовити автомобілі стандарт, бізнес чи представницького класу.
Замовляючи у нас автомобіль з водієм ви залишаєте свій час для себе, а наші досвідченні водії з багаторічним стажем водіння авто оберуть максимально зручний та швидкий маршрут для Вас.

Оренда авто з водієм у Львові

Відсутність особистого автомобіля, тимчасова його несправність, продаж і придбання нового транспортного засобу, несправності службового авто – все це може стати суттєвою проблемою, коли потрібно поїхати у відрядження, зустріти гостей або ділового партнера, організувати захід або відправитися на зустріч, що вимагає від учасників певного статусу.

Громадський транспорт – не тільки не найзручніший, але і не завжди можливий варіант. Численні сервіси таксі частково рятують ситуацію, але вимагають значних витрат та також мають свої підводні камені. Наприклад, відсутність вільної машини або автомобіля необхідного класу, запізнення, людський фактор.

У такому випадку єдиний можливий і безпрограшний варіант – оренда авто з водієм у Львові. Порівняно недорога, доступна та популярна послуга вирішує не тільки питання пошуку транспортного засобу, але і позбавляє від необхідності самостійно сідати за кермо. Це, безумовно, зручно, безпечно та практично.

Переваги оренди машини з водієм у м. Львів

Оренда авто з водієм має цілий ряд переваг:

Послуга оренди автомобілів з водієм стає все популярнішою, поєднуючи практичність, доступність та реальні переваги.

Умови оренди авто з водієм

Замовлення автомобіля з водієм – питання лічених хвилин. Досить визначитися з відповідним транспортним засобом – і всі формальності будуть улагоджені практично миттєво. Попередньо можна ознайомитися з вмістом автопарку, підібрати марку машини і розрахувати вартість оренди, щоб повністю орієнтуватися в тому, що відбувається.

Тарифи й інші особливості залежать від марки і статусу автомобіля. Додаткові послуги оплачуються окремо, за попередньою домовленістю. Також оренда автомобілів передбачає страховку пасажирів. Всупереч поширеним стереотипам, фінансово таке рішення набагато вигідніше за постійний виклик таксі, де, до того ж, окремо доведеться доплачувати таксисту за простої та очікування.

Плюс оренди – виняткова пунктуальність. Ми гарантуємо справність і безпеку транспортних засобів. Професійний водій зі стажем швидко та комфортно доставить пасажирів в пункт призначення. Під час поїздки можна сміливо займатися своїми справами або просто відпочити.

Крім поїздок по місту, ми пропонуємо також міжміські перевезення. Наші міста – Львів, Київ, Тернопіль, Буковель, Драгобрат, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Луцьк та Ужгород.

×
×