Цікаві факти з історії автомобільної марки Mitsubishi

tsikavi-fakty-z-istoriyi-avtomobilnoyi-marky-mitsubishi

«Mitsubishi Group» – являє собою японську групу компаній. Штаб-квартира розташовується в одному з найбільш величезних міст світу – Токіо.

Історія компанії «Mitsubishi» бере свій початок ще в 1870 році, засновником якої став Ятаро Івасакі. А торгова марка «Mitsubishi» з’явилася із злиття фамільних гербів її засновників.

Спочатку компанія, яка тоді мала назву «Tsukumo», займалася судноплавною справою, а перші три кораблі для старту було взято в лізинг. На прапорі компанії були зображені три діаманта, які на сьогоднішній день стали відомі в усьому світі.

Назва компанії змінювалася впродовж деякого часу, допоки в 1875 році не з’явилася назва «Mitsubishi Mail Steamship Company».

У перебігу величезного періоду часу, аж до Другої світової війни, компанія займалася різнобічним виробництвом – легкою промисловістю, переробкою нафти, страхуванням нерухомості. Компанія мала у володінні навіть японський пивоварний завод.

У перших моделях підприємства проглядається непідробна схожість з моделлю «Ford». Але вже в 1921 році виробництво призупинилося, тому що особливого попиту на японські автомобілі не простежувалося.

У 1918 році підприємство налагодило також і авіабудування. І вже в 1920 році зареєстрували один з перших авіаційних підрозділів компанії.

У продовж десяти років, кілька відділів одного величезного підприємства, кожен з яких був незалежний, працювали в посиленому режимі. І ось в 1934 році відбулося об’єднання всіх виробничих підрозділів компанії «Mitsubishi» в єдине, напрямком якого була важка промисловість.

Перша половина ХХ століття була ознаменована дещо агресивним виробництвом японського концерну. У роки війни, підприємство оснащує японську армію технічними засобами військового та транспортного призначення. Тому випуск легкових автомобілів був відкладений до кращих часів.

Згодом, протягом деякого часу, попитом користувалися автобуси і машини вантажного призначення. Першою вантажною моделлю компанії «Mitsubishi» став «Т1». А в 1923 році підприємство налагодило випуск великовантажних автомобілів, які потім надали неоціненну допомогу у відновленні міст після страшних землетрусів.

Кожен робочий рік компанії «Mitsubishi» ознаменовувався новими винаходами – двигун на дизельному паливі, перші автобуси, повнопривідні вантажівки …

У післявоєнні роки підприємство налагодило випуск триколісних вантажних автомобілів. В основу їх розробки була закладена малогабаритність, безпека використання і малолітражність з метою економії.

У перебігу історії «Mitsubishi», компанія то розсипалася на десятки підприємств, немов гриби після дощу, то знову об’єднувалася в єдине ціле. Але все це не завадило прославитися «Mitsubishi» на весь світ.

Сучасне виробництво підприємства не втомлюється радувати відданого споживача різними варіантами автомобільного транспорту, починаючи від малолітражних моделей і закінчуючи масивними вантажівками. Надійність, практичність і безпека експлуатації автомобілів «Mitsubishi» підтверджуються численними перемогами і нагородами в різних ралі та світових автомобільних змаганнях.

Проопнуємо міжнародні перевезення пасажирів по Європі.

×
×