Toyota Camry 70 SE

Оренда Toyota Camry 70SE з приватним водієм

 

Замовити розкішну Toyota Camry 70SE 2018 р. в. у Львові можна за номером телефону: +38 (067) 00 75 505

Якщо Вам подобаються розкішні, сучасні і комфортні автомобілі, то пропонуємо Вам орендувати у Львові нову Toyota Camry 70SE 2018 р. в. Це авто впродовж трьох років свого виробництва отримало чимало позитивних відгуків і нагород. До того ж, Toyota Camry  є один з найбільш продаваних легкових автомобілів у світі. А це говорить про те, що це авто класу «бізнес-престиж» призначене для комфортного і якісного перевезення.

 

Наш автомобіль з приватним водієм Toyota Camry 70SE виконує будь-який маршрут як і по Україні, так і закордон. Якщо Вам потрібен трансфер з аеропорту Львова до готелю, чи, можливо, орендувати машину для екскурсії у Львові, а чи  здійснити бізнес-поїздку до Європи – наш комфортний і сучасний автомобіль Toyota Camry 70SE до Ваших послуг!

 

Чому варто обрати Toyota Camry 70SE для оренди у Львові?

Перевага №1. Toyota Camry 70SE – це восьме покоління автомарки Toyota Camry. Це осучаснена, надійна, комфортна і розкішна машина, в якій перебувати  – це одне задоволення. Якщо Ваш стиль життя – це іти в ногу з часом, то наша нова і зручна Toyota Camry XV70 підійде якнайкраще для Ваших поїздок.

Перевага №2. За кермом Toyota Camry 70SE – наш професійний водій. Ми потурбувалися, аби Ваш час працював на Вас. Коли Ви вирушите в подорож на нашій новій Toyota Camry, то Вас обслуговуватиме кваліфікований водій. Професійний водій за кермом машини – це та перевага, яка надає Вам можливість повністю розслабитися під час поїздки, зробити невідкладні справи по роботі, чи – досхочу насолоджуватися краєвидами за вікном.

Перевага №3. Ваша безпека перевезення у Toyota Camry 70SE – понад усе. В базове наповнення нашого авто Toyota Camry входить комплекс безпеки Toyota Safety Sense-P. Замовивши цей автомобіль у нашій компанії, Ви будете в належній безпеці. Toyota Camry 70SE має автоматичне гальмування з детекцією пішоходів, адаптивний круїз-контроль з радаром, що працює при будь-якій швидкості руху автомобіля. У нашій новій Toyota Camry також є контроль за розміткою з асистентом руху по смузі, моніторинг сліпих зон дзеркал і трафіку позаду.

Перевага №4 Розкішний салон Toyota Camry 70SE – до Ваших послуг. Вмощуйтеся зручно – Ви їдете в одному з найкращих автомобільний салонів 2017 року! В нашої Toyota Camry 70SE салон класу «бізнес-престиж» зробить Ваше перевезення комфортним і елегантним. Сидіння зі шкіряною обшивкою і підігрівом, сучасний клімат-контроль з іонізацією повітря, поліпшена вмонтована мультимедійна система Toyota Entune 3.0, гарна музика під Ваш смак з надсучасних динаміків аудіосистеми Toyota. Всі ці характеристики відповідають нашій бізнес-Toyota Camry 70SE.

Перевага №5. Toyota Camry 70SE – королівська машина для перевезення по-королівськи. Сама назва моделі «Камрі» походить від японського слова «kanmuri», що дослівно перекладається як «корона». Бо дійсно, поїздки у нашій Toyota Camry 70SE  є настільки комфортними і безпечними, що відчуваєш  себе тут королевою Британії, або ж – імператором Японії. Тоновані вікна, зручні сидіння, просторий салон, мінімізовані вібрація і шум з вулиці, професійний і привітний водій зроблять Ваше перевезення у Toyota Camry 70SE  особливим.

Ми переконані, що замовивши наше бізнес-авто Toyota Camry 70SE  у Львові, Ви залишитеся задоволеними поїздкою!

 

Наш легковий автомобіль Toyota Camry 70SE 2018 р. В. з приватним водієм виконує такі перевезення:

– трансфери в межах Львова і – по Україні,

– перевезення під час екскурсії по Львову, чи за його межами,

– поїздки по Європі,

– кур’єрське бізнес-обслуговування (доставка важливих документів тощо)

 

Замовити Toyota Camry 70SE 2018 р. в. у Львові можна за номером телефону: +38 (067) 00 75 505

 

 

 

×
×