Топ-7 речей, які ми забуваємо взяти з собою у подорож автомобілем

Топ-7 речей, які ми забуваємо взяти з собою у подорож автомобілем.

Якщо Ви хвилюєтеся, що Ви забули щось взяти з собою для подорожі – то цей список для Вас. Забули забронювати автомобіль? Телефонуйте нам: +38 (067) 00 75 505

Як часто буває, що Ви вже як півроку плануєте мандрівку на автомобілі, а збираєте речі у подорож лише в останній день? Мабуть, з кожним таке бувало. Бо чомусь завжди думаєте, що скласти рюкзак чи закинути речі в багажник – це діло 5-ти хвилин… А потім, на півдорозі згадуєте, що у Вас є аж два павербенки, і жодного кабеля для їхньої зарядки…

Отож, аби полегшити Вам приготування у мандрівку на машині, ми підготували список потрібних речей для поїздки, які Ви могли б забути!

Ось наша пам’ятка мандрівника!

Топ-7 речей, які Вам знадобляться у поїздці на автомобілі:

  1. Документи (паспорт, водійське посвідчення, документи на авто тощо).

Як би не дивно звучало, але документи ми забуваємо чи найбільше в житті. Завжди кладемо їх на видному місці, а потім успішно забуваємо взяти. Відтак, документи для подорожі відразу покладіть собі в потаємну кишеню свого рюкзака або ж – в бардачок машини. Також не завадить зробити собі копії документів чи завантажити їх у спеціальний додаток на своєму телефоні. Нехай вони Вам не пригодяться, але ви будете спокійніше себе почувати.

  1. Гроші (готівка або банківські картки).

Знаємо-знаємо… Ви скажете, що гаманець у Вас завжди під рукою. Але, якщо Ви намірилися їхати закордон, то Вам не завадить потурбуватися про іншу валюту для подорожі. Тому вартує заздалегідь поміняти Ваші гривні на євро чи долари. Бо з ними Ви не пропадете в будь-якій країні, навіть – в Зімбабве! А ще – перевірте, чи Ваша кредитна картка немає лімітів на розрахунок закордоном. Та й взагалі – чи вона придатна для використання за межами Вашої країни. Адже у багатьох європейських містах будуть дивитися «з підозрою» на Вашу стрічкову картку (без чіпа чи пей-пасу).

  1. Особиста аптечка.

Як показує практика багатьох мандрівників, аптечка є необхідним елементом Вашої поїздки на автомобілі. Особливо – якщо Ви зібралися відвідати якісь екзотичні місцини чи східні країни. Не знаємо чи Вам пригодиться бинт і йод (бажаємо – аби не пригодилися!), але от про топ-ліків для поїздок (від діареї, головного болю, високої температури) Ви мусите подбати. Бо навіть один сніданок зі страви, яку Ви вперше пробуєте в своєму житті, може затребувати від Вас прийому того всього вище переліченого аптечного набору. Але ми Вам бажаємо лише міцного здоров’я під час всіх Ваших поїздок!

  1. Речі особистої гігієни.

Якщо Ви їхатимете на своєму авто у подорож через великі міста, де є магазини і супермаркети, то про 4-ий пункт можете не турбуватися. Все можна придбати на місці. Але, якщо Ваша поїздка – це мандри в гори, то не забудьте хоча б про елементарний набір «»мило-зубна паста-зубна щітка.

  1. Зарядні пристрої до телефона чи ноутбука.

Якщо Ваша поїздка – це бізнес-туризм, або ж – Ви часто будете користуватися девайсами, то без зарядних Вам не обійтися. Також візьміть з собою павербенк. І не забудьте: аби зарядити будь-яку техніку, Вам знадобиться кабель/зарядне і штекер. Бо без цих «дротів» вся Ваша техніка буде лише зайвим багажем!

  1. Речі і взуття.

Подбайте, принаймні про змінні речі і взуття під час мандрів. Збиратися потрібно за таким принципом: «що на мені вдіте/взуте – я дублюю, складаю в рюкзак, і беру з собою». Це правило ще нікого не підводило! Але, третя пара шкарпеток чи трусів теж не займе багато місця у Вашому рюкзаку для мандрівок. Як і теплий одяг (навіть – якщо надворі літо). Бо в іншому місті чи, навіть країні, Вас може чекати «погодній сюрприз». І, аби не просидіти всю мандрівку в машині, візьміть з собою ще парасолю, або дощовик.

  1. Автомобіль чи автобус!

Як не парадоксально, але ми також забуваємо забронювати чи купити квитки на автобус. А ще гірше – ми розуміємо, що нам вже пізно бронювати квитки, яких вже немає… Та не впадайте у відчай! Бо людство вигадало таку послугу – як оренда автомобіля. І ми в цьому радо Вам допоможемо!

Автомобіль або ж автобус на будь-який гаманець, дистанцію чи маршрут – радо підбере Вам наш менеджер. Для замовлення транспорту телефонуйте нам – +38 (067) 00 75 505.

І, як казала мама кожного з нас,- не забудьте тільки голову…

Гарних Вам мандрівок бажає «Андреоллі-бус!

×
×