Сучасне обладнання в салонах автобусів

suchasne-obladnannya-v-salonah-avtobusiv

Сучасні автобуси оснащені таким чином, щоб пасажирам в них завжди було максимально комфортно. Для цього постійно допрацьовується інтер’єр, поліпшуються сидіння та обладнання, розробляються все нові системи безпеки та, звісно, використовуються актуальні технічні досягнення.

З кожним днем людям все складніше відмовитися від новітніх інформаційних технологій та прогресу. На щастя, тепер не потрібно цього робити. Застарілі автобуси та мікроавтобуси, в яких немає нічого, крім незручних сидінь, впевнено відходять в минуле. Нові моделі – практично повноцінні готелі на колесах.

Серед корисної та практичної техніки, яка використовується в салонах автобусів:

 • Доступний Wi-Fi. Доступ до безкоштовного інтернету є з будь-якого місця.
 • USB-зарядки для телефонів у верхній панелі для кожного пасажира. Завжди можна підзарядити телефон, заощадивши заряд батареї та power bank.
 • Розетки у кожного сидіння. Можна не тільки зарядити ноутбук або планшет, а й користуватися іншими необхідними дрібницями.
 • Монітори в підголівниках. Щоб дивитися улюблені фільми або серіали, досить підключити навушники.
 • Індивідуальні мультимедійні пристрої. З їх допомогою можна слухати музику, дивитися фільми чи серіали. Зазвичай вони мають вбудовану бібліотеку, в якій можна вибрати те, що цікавить.
 • Кондиціонери. Нові системи кондиціонування оснащені термостатичним управлінням. Клімат-контроль дозволяє підтримувати комфортні умови в салоні, незалежно від пори року чи температури за вікном.

Також сучасні автобуси оснащені:

 • Модифіковані сидіння. Зараз всюди використовуються практичні та комфортабельні сидіння з відкидними спинками. Нарешті вдалося досягти максимальної зручності кожного пасажира окремо, щоб при цьому він не заважав сусідам збоку, спереду чи ззаду.
 • Туалети. Сучасні автобуси, розраховані на тривалі рейси, комплектуються власними туалетами з пристосуваннями для миття рук і зливу. Вони очищаються перед кожною поїздкою. Це позбавляє від необхідності позапланових зупинок та неприємного очікування.
 • Бортова кухня. Деякі салони оснащені чайником, кавоваркою, мікрохвильовою піччю та іншими девайсами для приготування чаю, кави або швидкої їжі. Влітку знадобиться компактний холодильник для води та інших напоїв.
 • Системи безпеки. Використовуються вдосконалені ремені безпеки, спеціальні дитячі сидіння та інші сучасні розробки.
 • Зручність. Сучасні автобуси спроектовані так, щоб бути комфортабельними для пасажирів будь-якого віку і комплекції. Деякі моделі спроектовані так, щоб в них могла зручно заїхати і розміститися коляска.

Все це особливо важливо, якщо мова йде про автобуси, розраховані на тривалі переїзди. Але навіть короткострокові поїздки можуть бути куди зручнішими та приємнішими. А час в салоні тепер можна провести не тільки з комфортом, але й з задоволенням, та навіть з користю. Наприклад, можна навіть не відволікатися від роботи, завдяки наявності вільного інтернету та розеток.

Ми пропонуємо оренду автобусів і мікроавтобусів у Львові та області, укомплектованих всім необхідним обладнанням для комфортних і приємних подорожей.

×
×