Подорож автобусом з дитиною

Автобусні подорожі – це далеко не завжди вільні самостійні переїзди без турбот і проблем. Багато хто їздить компаніями або сім’ями. А іноді доводиться вирушати в дорогу і з дитиною. І ось в такому випадку принципово важливо зробити все можливе, щоб поїздка була максимально комфортною.

Насамперед, звичайно ж, потрібно вибирати тільки надійні і безпечні автобуси. Ми пропонуємо саме такі транспортні засоби! У вашому розпорядженні різні марки і моделі, але всі вони стабільно бездоганної якості! Але що ж далі?

Розподіл багажу

Розділіть всі свої речі на дві частини. Сумку або валізу без роздумів відправляйте в багажник, щоб вони не займали місце на сидіннях і в проході. Але спочатку складіть ручну поклажу, яку візьмете з собою в салон!

Вам знадобиться звична аптечка, засоби від захитування, вода з їжею, вологі серветки і антисептики, рушник, засоби гігієни, а для найменших – памперси і горщик.

Як одягнути дитину в автобус?

Важливо, щоб під час довгої дороги дитині було максимально зручно. Вибирайте речі, які легко розстібаються і знімаються. Для найменших візьміть кофтинки і штанці з кнопками або на липучках. Краще, щоб це були речі, які вже знайомі вашому чаду. У дитини і так буде стрес від поїздки, а знайомі предмети навколо створюють відчуття безпеки.

Враховуйте температуру в салоні. Не закутуйте дитину в зимовий комбінезон навіть в холодну пору року. Ваш вірний помічник – багатошаровість, щоб дитину можна було одягати і роздягати по ситуації. Якщо малюк перегріється – він майже напевно захворіє. І захопіть легкий флісовий плед. Він добре гріє і майже не займає місця.

Чим зайняти дитину в автобусі?

Якщо дитина буде чимось зайнята, вона набагато легше переносить затяжні поїздки. Насамперед вас врятує планшет з мультиками та іграми. Візьміть розмальовку з олівцями або дошку для малювання. Можна взяти невеликі іграшки або конструктор з великими деталями. А ось від пластиліну, фарб та інших потенційно брудних речей в салоні краще відмовитися. Так само як і від пазлів та дрібних конструкторів, які можуть розсипатися чи загубитися. Дітей старшого віку порадують головоломки і настільні ігри. Відмінний час навчити чадо грі в шахи!

Як вкласти дитину спати в автобусі?

У довгих або нічних переїздах найпростіше вкласти дитину спати. Якщо ваше чадо і так відмінно засинає в кріслах з відкидною спинкою – вам пощастило. А ще можна зробити ліжечко з двох сусідніх пасажирських крісел, застеливши їх м’якою ковдрою. Вийде імпровізований диван. Для дорослих він занадто малий, але дитині більш ніж достатньо. Якщо боїтеся, що чадо впаде – підставте знизу сумку і застеліть її чимось.

Візьміть з собою улюблену іграшку або ще якусь дрібницю, яку малюк добре знає. Звичні предмети і запахи заспокоюють. Іноді для міцного сну досить улюбленої домашньої подушки. І не забувайте про вибір місця. Останній ряд просторіший, але там сильніше захитує. На найперших місцях зазвичай не можна їздити дітям, та й світло з дороги буде бити в очі.

×
×