Перший український автобус-позашляховик

Перший український автобус-позашляховик вже в продажу!

Приклад вдалого українського автовиробництва – перший в Україні автобус-позашляховик. Замовити туристичний автобус у Львові можна за номером телефону:

Українцям є чим пишатися! Ви тільки подивіться на новенький український автобус-позашляховик, назва якому Torsus Praetorian. А створений він був всього-на-всього за 1 рік українською компанією Pulsar Expo у 2018 році.

На вигляд – дещо футуристичний, але унікальний в своєму роді, і технічно добре зконструюваний український автобус вже зараз є популярним на європейському  і світовому авторинку. Сьогодні компанія Pulsar Expo займається переведенням автобуса-українця в дрібносерійне виробництво. Станом на 2018 рік  було зібрано 25 машин. На сьогодні –  ця цифра збільшилися майже втричі.

Придбати український автобус відразу зголосилися такі країни, як США, Туреччина, Австралія, Канада, Грузія, Бангладеш і Нова Зеландія. Зараз ведуться плідні переговори щодо подальшої долі українського автобуса-позашляховика на закордонних дорогах.

Хто стоїть «за спиною» виробництва українського автобуса Torsus Praetorian?

Компанія Pulsar Expo почала своє життя у 2014 році. Її засновники –   українське подружжя Вахтанг Джукашвілі та Юлія Хомич.

До створення своєї компанії, для Вахтанга автосвіт не став відкриттям. Адже до цього він працював і продавцем автомобілів, і консультував галузеві компанії з питань автопродажів, і займався конверсією авто. Дружина Вахтанга, Юлія — юрист з міжнародного права. Таким чином були об’єднані зусилля двох людей для створення Pulsar Expo. Зараз українська автокомпанія займається поставками спеціальних автомобілів у рамках міжнародної технічної допомоги.

Для авторинків Європи і США українська Pulsar Expo доставляє транспортні засоби на будь-який гаманець і смак. Це і звичайні седани для персональних поїздок, і модифіковані пікапи, і вантажівки-позашляховики, і навіть – ремонтна техніка.

Український автобус-позашляховик Torsus Praetorian був задуманий на основі аналізу ринку продажів авто, точніше – за запитами від покупців. Керівництво компанії Pulsar Expo бачило, що інфраструктура доріг певних країн вимагає іншого, більш надійного транспорту за уже існуючий. Так появився унікальний автобус Torsus Praetorian. Він став вдосконаленою моделлю універсального позашляховика, який здатен виконати перевезення по бездоріжжю на великі відстані.

Технічні характеристики українського автобуса-позашляховика Torsus Praetorian

Новенький Torsus Praetorian суттєво відрізняється від будь-якої тюнінгованої вантжажівки. Наприклад, обшивка його кузова не металева, а зроблена з композитних матеріалів. Вони набагато легші за металеві конструкції і дозволяють виконати кузов у будь-якій формі. А ще, головний плюс такого матеріалу у автобудуванні – це те, що він не іржавіє.

Український автобус Torsus Praetorian збирали, як то кажуть, по всьому світу. До прикладу, усі вузли зроблені на підприємствах країн Європи і США. Основні запчастини — двигун, шасі, коробка передач, гальма «подарував» для українців відомий автовиробник автобусів MAN.

Проте дизайн самого автобуса – суто український. Всі литі форми: майстер-модель, варильні стапелі, лінію із збирання – робить компанія Pulsar Expo. А вже закордонні аутсорсингові фірми виробляють для нашого автобуса всі необхідні запчастини.

Повна характеристика автобуса Torsus Praetorian від Pulsar Expo.

Кількість сидінь: 35 сидінь зі штатними ременями безпеки.
Колісна формула: 4х4.
Кліренс: 389 мм.
Максимальна швидкість: 117 км/год.
Двигун: 6-циліндровий дизельний потужністю 176 кВт, рівень викидів: “Євро-3” — “Єєвро-6”.
Обсяг паливного бака: 100 л.
Допустиме навантаження: 13 500 кг.
Шасі: MAN.
Коробка передач: MAN.
Гальма: MAN.
Оснащений лебідкою.
Стартова ціна: 100 тис дол.

Замовити надійний автобус у Львові для будь-яких поїздок по Україні чи закордон Ви можете за номером телефону:

×
×