Оренда Mercedes S-класу з послугою приватного водія

Оренда Mercedes S-класу з послугою приватного водія

Замовити розкішний Mercedes S-класу W222 2019 р. в. у Львові можна за номером телефону: +38 (067) 00 75 505
До Ваших послуг – ультрасучасний автомобіль Mercedes S-класу W222. Якщо Ваше життя насичене і йде в ногу з часом, то незамінним супутником у Ваших подорожах має стати розкішний седан Mercedes S з покоління W222. Такий надійний і новий автомобіль, як Mercedes S-класу W222 з послугою приватного водія, підкреслить Ваш вишуканий смак і солідний статус.

Які переваги оренди автомобіля Mercedes S-класу W222?

По-перше, автомобіль Mercedes-Benz W222 – це нове надсучасне покоління легкового автомобіля від автовиробника Mercedes. Орендуючи таке авто – Ви отримаєте поїздку у неймовірно красивій і елегантній автівці. Сучасні матеріали поєднані з новітніми технологіями, розкішний дизайн інтер’єру авто, і безумовно високий рівень його безпеки зроблять Ваше перевезення у Mercedes S W222 незабутнім.

По-друге, новий автомобіль Mercedes S-класу W222 можна орендувати з приватним водієм. Відпочивайте і насолоджуйтеся поїздкою! Адже наш професійний водій подбає про Ваші комфорт і безпеку перевезення. Під час поїздки на новенькому Mercedes S-класу W222 Ви можете повністю довірити маршрут для водія. І Ваш час працюватиме тільки на Вас. Адже з послугою приватного водія Ви можете виконувати будь-які ділові справи, вести розмову по телефоні чи спокійно дрімати на зручних сидіннях. Все – для Ваших приємних мандрівок!

По-третє, орендувавши авто Mercedes S-класу W222, Ви опиняєтеся у абсолютно безпечному салоні найвищого комфорту. Автомобіль обладнаний мультиконтурними сидіннями з функціональним підігрівом, додатковим захистом від сонячних променів і чудовою акустичною системою об’ємного звучання 3D Burmester Hight-End-класу. Якісний клімат-контроль з опцією Air-Balance, покращена система нічного бачення, надійна система безпеки авто Mercedes-Benz Intelligent Drive – гарантують Вам вдалу і спокійну подорож.

По-четверте, подорожувати на автомобілі Mercedes S-класу W222 можна швидко навіть уночі. Цей прекрасний і надійний автомобіль має у собі потужність 530 коней. Тому зможе в мінімальні терміни доставити Вас у потрібне місце. І Вам не варто переживати за безпеку на дорозі. Адже про це подбало Ваше авто. Система нічного бачення, стереоскопічні відеокамери зовнішнього огляду, які в парі працюють з двома інфрачервоними світлодіодними фарами, – подарують Вам повний релакс під час нічної поїздки на Mercedes S-класу W222.

По-п’яте, автомобіль Mercedes S-класу W222 найкраще підкреслить Ваш діловий стиль. Якщо Вам потрібно потрапити на прес-конференцію, зустріти ділових партнерів у аеропорту, супроводжувати високопосадових осіб чи приїхати на урочисту подію у солідному авто, – знайте, що тут ідеально підійде Mercedes S-класу W222. А коли Ви будете виходити з автомобіля, Вам відкриє двері Ваш приватний водій. Підкресліть свою вагомість – обирайте для поїздок Mercedes S-класу W222 з послугою приватного водія.

Які перевезення можна замовити на автомобілі Mercedes S-класу W222?
– трансфери по Львову, по Україні і закордон,
– бізнес-поїздки зі Львова містами України,
– діловий туризм Європою,
– екскурсії Львовом, кількаденні тури Україною, вояж європейськими містами,
– обслуговування святкових подій (весілля, день народження тощо),
– доставка важливих документів.

Замовити новий Mercedes S-класу W222 з приватним водієм у Львові можна за номером телефону: +38 (067) 00 75 505

×
×