Mercedes-Benz Tourismo

Оренда автобуса  у Львові «Мерседес Турізмо» (Mercedes-Benz Tourismo) до 59 осіб.

Замовити у Львові автобус  «Мерседес Турізмо» (Mercedes-Benz Tourismo) до 59 осіб можна за номером телефону: +38 (067) 00 75 505

Плануєте подорож великою групою, і не знаєте чи знайдете великий і комфортний автобус у Львові? Не турбуйтеся! У нашому автопарку є надійні автобуси для Ваших поїздок великими групами. Представляємо Вам гордість нашої автомобільної родини – автобус «Мерседес Турізмо» (Mercedes-Benz Tourismo) на 59 місць!

Переваги великого автобуса «Мерседес Турізмо» (Mercedes-Benz Tourismo):

  1. Це найкращий вибір для великих груп – до 59 осіб. Розмір має значення. І це – про наш новенький «Мерседес Турізмо» (Mercedes-Benz Tourismo) на 59 місць. Загальна посадка автобуса: це 59 пасажирських місць, 2 місця для супрводжуючих (керівників групи чи екскурсоводів) і місце для водія. І в сумі Ви отримуєте супер-вмістимий XL-автобус однієї з найнадійніших автомобільних марок у світі.
  2. Технічні параметри «Мерседес Турізмо» роблять це авто №1 для комфортних групових подорожей. Кожен наший «Мерседес Турізмо» (Mercedes-Benz Tourismo) має зручні сидіння, 3-точковий ремінь безпеки, регульовану спинку, яка дає можливість розслабитися під час подорожі у режимі «сон». Також наші автобуси даної моделі обладнані розкладними столиками з підставками для напоїв, та мають досить велике місце для зберігання ручної поклажі. Додаткові технічні переваги наших «Мерседес Турізмо»: оснащені автоматичним кондиціонером, багаторежимним освітленням салону та бортовою мультимедійною системою. Тут до Ваших послуг: холодильник та вмонтована  бортова кухня. Плюс – велике вмістиме багажне відділення. А ще – Ви можете додатково замовити Wi-Fi-доступ у нашому автобусі під час поїздок по Україні. Чи ж не супер-автобус, правда?
  3. Автобус підходить для бізнес-поїздок, перевезення школярів, корпоративного обслуговування і довготривалих мандрівок закордон. Ви можете орендувати наші автобуси Mercedes-Benz Tourismo на 59 місць для поїздок на короткі та довгі відстані: по Львову, по Україні, та закордон. Також «Мерседес Турізмо» можна замовити для трансферу зі Львова, перевезення школярів на екскурсії Україною та довготривалі тури Європою. Наші автобуси цієї автомобільної марки ідеально підходять для обслуговування корпоративних заходів, прес-конференцій, різноманітних спортивних подій чи ділового перевезення.

До нашого нового і надійного автобуса «Мерседес Турізмо» ми завжди надаємо досвідченого і кваліфікованого водія. При бажанні – організуємо Вам також стюарда чи суповоджуючого. І Ваші поїздки з нашими Мерседес Турізмо» будуть якісними, швидкими і безпечними.

Замовити у Львові автобус  «Мерседес Турізмо» (Mercedes-Benz Tourismo) до 59 осіб можна за номером телефону: +38 (067) 00 75 505

 

×
×