Mercedes-Benz Sprinter

Оренда Mercedes-Benz Sprinter з приватним водієм.

 

Орендувати у Львові швидкий і надійний Mercedes-Benz Sprinter  можна за номером телефону: +38 (067) 00 75 505

Запланували подорож зі Львова? Вам потрібне надійне перевезення від 1 до 20 осіб? Хочете обрати надійний і зручний транспорт, але не знаєте на чому зупинитися? Наший новий Mercedes-Benz Sprinter – до Ваших послуг!

Ми переконані, що мінібус Mercedes-Benz Sprinter повністю виправдає Ваші очікування від поїздки. А також – підтвердить, що кожна витрачена гривня на оренду цього автобуса була гарним вкладенням у Вашу незабутню мандрівку!

Всі автобуси Mercedes-Benz Sprinter з автопарку «Андреоллі-бус»це мікроавтобуси, які є другим і третім поколінням «Спринтерів» від автокомпанії «Мерседес». Тобто, Ви будете подорожувати на автобусах 2012 – 2018 років випуску. А це – сучасні, надійні і зручні автобуси у Львові!

Коли слід замовляти автобус Mercedes-Benz Sprinter?

– Якщо Ви плануєте трансфер на коротку дистанцію для перевезення людей з габаритним багажем (трансфер по Львову, перевезення в межах області тощо).

– Якщо Вам до вподоби подорожувати Україною чи Європою на невеликому і комфортному автобусі.

– Якщо Ви хочете організувати транспортну екскурсію у Львові чи за його межами для невеликої кількості осіб (від 1 до 20 осіб).

– Якщо Вам потрібне обслуговування бізнес-подій, конференцій, чи перевезення осіб високого рангу (селебреті, чиновників, дипломатів тощо),

– Якщо у Вас передбачена шкільна поїздка чи перевезення дітей по Україні/закордон,

– Якщо у Вас запланована урочиста подія і Ви хочете замовити трансфер на весілля чи вечірку.

Переваги оренди міні-автобуса Mercedes-Benz Sprinter.

Ви можете вибрати для подорожі новий автобус Mercedes Sprinter City, або ж – комфортний мінібус Mercedes Sprinter Transfer, чи –  міні-автобус Mercedes Sprinter Travel. Будь-який з цих «Спринтерів» – це гарантія комфортної і якісної поїздки. До того ж – ми завжди надаємо Вам в комплекті кваліфікованого водія. Наш професійний водій знає кожну вуличку Львова, впевнено орієнтується в інших українських дорогах та завжди легко долає будь-які маршрути Європою.

 

Перевагами автобуса з серії Mercedes-Benz Sprinter з автопарку «Андреоллі-бус» є його надійність, чимала місткість (як пасажирська, так і багажна), гарна оглядовість з вікон, функціональний салон і прекрасна шумоізоляція. А ще – це наявність якісного кондиціонера влітку і обігрітого салону взимку.

Якщо Вам потрібно їхати вузькими дорогами чи тісними вуличками – обирайте Mercedes Sprinter з автопарку «Андреоллі-бус». Наш транспорт ніколи Вас не підведе на таких шляхах. Адже маневрувати серпантинами, чи долати зиг-заги з вузьких доріг – це є однозначна перевага нового мінібуса Mercedes-Benz Sprinter.

Мінібус Mercedes-Benz Sprinter прекрасно долає зимові засніжені дороги. Навіть при повній загрузці він добре розвиває швидкість. Новий мікроавтобус Sprinter зручний, універсальний і безпечний не залежно від пори року. Це помітно навіть неозброєним оком пересічному пасажиру. Він чудово виконує свої функції, і підтверджує, що Mercedes-Benz Sprinter другого і третього поколінняце найкращий вибір для Вашої подорожі.

Варто також відзначити, що наші автобуси Mercedes Sprinter мають вишуканий фірмовий дизайн, оновлені компоненти двигуна та ходової частини, оновлену передню панель та багато інших, непомітних, але важливих технічних деталей, які гарантують Вам надійну поїздку з «Андреоллі-бус».

Замовити мінібус Mercedes-Benz Sprinter у Львові можна за номером телефону: +38 (067) 00 75 505

 

 

×
×