Коли варто орендувати автобус?

Професійна організація перевезень – це комфорт, безпека і практичність. Орендою автомобілів давно нікого не здивувати. А як щодо автобусів? У яких випадках вони можуть стати в нагоді? Розберемося докладніше!

Оренда автобусів для подорожей

Екскурсії містом, міжнародні перевезення, виїзди за місто, в санаторій або на базу відпочинку – в будь-якому випадку потрібно вирішити питання з дорогою. Якщо у вас велика компанія, багато речей на дачу чи немає досить досвідчених водіїв, звичайна машина – не найкращий вибір. Автобусні перевезення – давно вже перевірена практика, якою користуються у всіх країнах по Європі і по світу. Автобуси не прив’язані до залізничних колій і аеропортів, так що можна гнучко планувати маршрут і навіть міняти його прямо на ходу.

Оренда автобусів для весілля

На весілля вже запрошено декілька десятків людей, яких потрібно забрати, а потім – розвезти по домівках? Хочете провести церемонію за містом або відправитися в святкову подорож? Цілий кортеж з автомобілів – це довго, затратно і незручно. Тим більше, їх теж повинен хтось вести. Оренда автобуса в такому випадку – найпростіше і логічне рішення. Те ж саме ми пропонуємо для ювілеїв, випускних та інших урочистостей!

Оренда автобусів для доставки на роботу

Бізнес потребує автобуси частіше, ніж здається на перший погляд. В першу чергу, це розвозка співробітників на роботу і по домівках. Також автобуси стануть у нагоді під час організації масштабних зустрічей, виставок, відряджень. Це простий спосіб зустріти велику делегацію або партнерів. Трансфер для гостей – невеликий знак уваги і поваги, який добре позначиться на вашій репутації.

Оренда автобусів для корпоративів

Щоб вибратися всім офісом на природу, провести корпоратив, відзначити ювілей компанії, відправитися на екскурсію або тімбілдінг, потрібно не тільки зібрати всіх співробітників разом. А ще й організувати швидке і якісне перевезення! Орендований автобус – це не тільки зручно, але й істотно заощаджує дорогоцінний час.

Оренда автобусів для трансферу

Якщо ви подорожуєте великою компанією або зі значним багажем, дістатися до пункту призначення з вокзалу або аеропорту не так просто. Але ж хочеться швидше опинитися відразу в готелі. Або навпаки, зручно виїхати з готелю. І в такому випадку знову буде до речі оренда автобусів!

Який автобус вибрати для оренди?

Щоб оренда автобуса була дійсно вдалою, потрібно правильно підібрати марку і модель. Як і машини, вони відрізняються габаритами, місткістю і комплектацією. Ми допоможемо підібрати транспортний засіб індивідуально під ваші завдання і цілі. Врахуємо кількість пасажирів, наявність багажу та інші особливості.

Разом з автобусом ми пропонуємо послуги професійного водія. І під час поїздки ви зможете спокійно відпочивати, спілкуватися, дивитися фільми, веселитися чи займатися своїми справами!

У нас ви можете замовити автобус для перевезень у Львові, по Україні і по Європі. У тому числі – в Польщу, Угорщину, Францію, Іспанію, Італію, Німеччину, Австрію, Словенію, Словаччину і Нідерланди.

×
×