Історія «Ford»

istoriya-ford

«Ford Motor Company» – автомобільна компанія, яка була заснована в 1903 році. Автомобіль марки Ford, за всю свою історію існування, займає четверте місце серед світових виробників автомобільної галузі. На сьогоднішній же день, в США, марка замикає трійку світових лідерів компаній, а в Європі гордо посідає друге місце. Досить відмінні результати, чи не так?

Компанія «Ford» була заснована внаслідок отримання Генрі Фордом вельми значної суми – 28 000 доларів від п’яти інвесторів. І ось всесвітня слава автомобілю прийшла в результаті застосування першого в світі класичного автозбірного конвеєра.

Першою моделлю, що отримала світове визнання і завоювала серця багатьох американців, стала «Ford T», яка випускалася в період з 1908 по 1927 роки. У той час мало хто міг собі дозволити таку річ, як автомобіль. Тому Генрі Форд намагався створити таке авто, щоб воно користувалося попитом у найбільш широкого прошарку населення.

У 1922 році «Ford Motor Company» придбала права на володіння брендом «Lincoln», під цим брендом і донині виробляються відмінні машини.

У часи Першої світової війни, Генрі Форд активно співпрацював з німцями і навіть надавав їм автомобілі.

У 1939 році компанія заснувала бренд «Mercury», під ім’ям якого випускала порівняно недорогі моделі. Правда через багато років, в 2010 році, було прийнято рішення про припинення існування бренду.

Крім того, компанія «Ford» має непогану частку акцій і в інших автомобільних компаніях, наприклад, в «Kia Motors Corporation» і «Mazda Motor Corporation».

Компанія «Ford» – це, мабуть, одна з найбільш широко відомих і великих фірм, яка знаходиться у володінні цілого сімейства ось вже більше 100 років. А ще, акції компанії знаходяться у вільному обігу. Адже родині належить лише 40%.

«Ford Motor Company» спеціалізується на випуску легкових і комерційних автомобілів. Раніше компанія була розділена умовно на три відділа за географічною ознакою і навіть мала свої моделі. Але вже в 2006 році було прийнято рішення про випуск «Єдиного Форда» для всіх континентів. Першою моделлю стала «Ford Focus». У наслідку, щорічно вироблялося два мільйони автомобілів.

Головною відмінністю автомобіля Ford було легке управління і його здатність здійснювати поїздки по дорогах різної якості.

Перший логотип був придуманий в 1907 році, означав він «клеймо вищої проби», символізуючи надійність та економність. І тільки в 1927 році він був поставлений вперше на «моделі А».

Автомобілі, що випускалися Генрі Фордом, вдосконалювалися технічно. Адже не було нічого головніше за безпеку та зручність споживача. І це працює. Автомобілі користуються величезним попитом і донині, впродовж історії існування компанії «Ford». А підприємства, що випускають автомобілі, знаходяться по всьому світу.

У 1960-і роки, компанія орієнтує своє виробництво на молодь, випускаючи при цьому недорогі марки спортивних автомобілів, що користуються непоганим попитом.

Ось уже з 1976 року на всі моделі Ford почали ставити логотип, яким він дійшов до наших днів, – овальний, зі сріблястим написом на синьому тлі.

Основна мета компанії була підвищити продуктивність автомобіля при цьому знизивши витрати на його виробництво.

Один із самих, мабуть, кумедних фактів стосовно чорного кольору автомобілів. Вся справа в тому, що чорна фарба сохла швидше за все, тому вона була на особливому рахунку у фірми.

Також відомо, що перший мільйон примірників випускався протягом цілих семи років, і незважаючи на це, компанія користувалася небувалим успіхом. Що відбувається і на даний час.

Відмінну рекламу марці зробила романтична парочка бандитів – Бонні і Клайд. Клайд був великим любителем викрадати авто «Ford», а улюбленою моделлю була «Піщана пустеля». Крім того, через відкриті двері авто було зручно вести перестрілку. І навіть бандитська смерть зробила свій внесок у розкручування марки. Парочку застрелили поліцейські в одному з авто «Ford», а фото було розміщено у всіх газетах Америки.

Одним словом, якщо вам необхідний практичний, порівняно недорогий і довговічний автомобіль, то дядечко Генрі Форд постарався на славу за всі ці довгі роки.

Якщо Вам потрібен автобус з водієм орендуйте його у нас!

×
×