Чому варто орендувати автомобіль з водієм?

Чому варто орендувати автомобіль з водієм?

Ваша безпека  і якість подорожі – це персональний водій. Орендувати автомобіль з водієм у Львові Ви завжди можете за номером телефону:

Знаємо, що найзручніші подорожі – це мандрівки на власному авто. А якщо його немає? Або ж машина знаходиться у сервісі? А Вам вкрай необхідно скористатися приватним транспортом. В такому випадку ідеально підійде орендоване авто з приватним водієм.

Вам може здатися, що послуга приватного водія – це додаткові витрати на оренду автомобіля. Чи можливо Ви переживаєте за особистий простір, чи – за конфіденційність поїздки… Але ми готові Вас переконати, що орендувати автомобіль з водієм є вигідно, надійно і, без перебільшень – комфортно.

Які ж переваги Ви матимете, якщо орендуєте автомобіль з приватним водієм у компанії «Андреоллі-тур»?

Перевага 1. Ви вільні від керма і можете зайнятися необхідними справами під час Вашої поїздки у орендованому авто. Вам не потрібно прискіпливо слідкувати за дорогою, перевіряти навігацію, витрачати час на пошуки найближчого кафе чи заправки. За Вас все зробить Ваш приватний водій. Адже ця опція включена у послугу оренди авто з водієм. Ви ж, тим часом, можете подбати про свої особисті справи: телефонні дзвінки, роботу за лептопом, розмову з друзями, чи приємний сон під час поїздки.

Перевага 2. Вас обслуговуватиме професійний і відповідальний водій. А це означає, що приватний водій в орендованому авто якнайкраще знатиме всі дороги, вправно і легко вестиме автівку, і виконає перевезення в зазначені терміни. А ще, Ваш персональний водій, як ніхто інший, розумітиме специфіку керування автомобілем. Адже для Вас – це абсолютно нова машина. А для Вашого приватного водія – це як друга домівка, де він ідеально знає всі особливості машини.

Перевага 3. Ви можете розраховувати на висококласний сервіс: водій автомобіля спілкуватиметься іноземними мовами. І саме такі водії є у компанії «Андреоллі-бус». Якщо ціль Вашої подорожі – це бізнес, або ж Вам потрібно доставити іноземного гостя, чи порозумітися в авто з іншомовним супутником – Ваш приватний водій у цьому Вам допоможе. Наші водії спілкуються: російською, польською, англійською і німецькою мовами.

Перевага 4. Вам не потрібно витрачати додаткових коштів на оренду авто. Адже, як Ви знаєте, практично всі компанії, які надають послугу оренди автомобіля без водія, вимагають додаткову грошову заставу чи особисті документи. Часто – блокують кошти на картці, і Ви ними не можете скористатися під час поїздки. А це, погодьтеся, зайвий клопіт і великі незручності. Орендуючи авто з приватним водієм – Ви платите тільки за саму послугу перевезення, і ні копійки більше.

Перевага 5. Замовити авто з приватним водієм Ви можете дистанційно, і що головне – швидко. Вам не потрібно відвідувати офіс компанії-перевізника, підписувати договір чи довго чекати на підтвердження наявності автомобіля. Орендувати авто з приватним водієм Ви можете за 5 хвилин, сидячи в себе вдома. І машину оперативною подадуть до будь-якого Вашого місцезнаходження. Ви зекономите не тільки час, але й вбережете себе від зайвих хвилювань.

Не відмовляйте собі у комфорті та безпеці перевезення – орендуйте автомобіль з водієм. Замовити новий і надійний автомобіль у Львові з послугою приватного водія Ви можете за номером телефону: +380670075505

 

×
×