10 найпопулярніших марок авто, якими їздять українці

10 найпопулярніших марок авто, якими їздять українці.

Від «Toyota» до «Ford»: топ 10 марок авто, які обирають українці впродовж останніх кількох років. Забронювати авто у Львові Ви можете за номером телефону: +38 (067) 00 75 505.

З кожним роком в Україні стає все більше власників авто. Доступний ринок, великій вибір і різноманітна цінова політика дозволяють вибирати автомобілі на різний смак і гаманець. Одні купують вживані автомобілі на вторинному ринку, інші ж – вибирають суто салонні моделі, а дехто – відслідковує українські і зарубіжні аукціони, аби придбати унікальну модель машини.

То ж які марки авто в Україні є найпопулярніші?

За останні кілька років українці зберігають тенденцію до купівлі авто одних і тих самих виробників. Фактично, за 3 роки в десятці найпопулярніших автобрендів, які купують українці, в топі є «Toyota». Крім цієї автомобільної марки, українці готові віддавати чималенькі суми за хорошу «Audi» чи «Volkswagen».

На яких ще машинах люблять їздити в Україні? Власне, ми склали рейтинг найпопулярніших автомобільних марок, які купували українські автомобілісти впродовж останніх 3-х років.

На першому місці – «Toyota»

Цей японський автомобільний виробник завоював любов українців до себе такою моделлю машини, як «Toyota Camry». Саме цю модель найбільше купували Українці впродовж 2018 року. Також популярними в Україні є моделі «Toyota Corolla», «Toyota RAV4». Ціна, зовнішній вигляд, наповнення салону, технічні характеристики цієї марки машини є оптимальними для її утримання і користування нею в Україні.

Також популярна серед українців – «Skoda»

«Skoda» – автомобіль чеського виробництва. Це авто неодноразово називали найкращим вибором у співвідношенні «ціна-якість». На українському авторинку найбільше купують такі моделі: «Skoda Fabia», «Skoda Rapid» та «Skoda Octavia». А от така модель «Skoda», як «Superb», втратила попит в Україні за останній рік.

Ну як же ж без старого-доброго «Volkswagen»

Німецький автовиробник міцно  тримається в рейтингу найпопулярніших авто в Україні ще з часів її незалежності. Зараз українці купують не тільки нові моделі «Volkswagen», але й старі його випуски. Бо що надійне – то добре. Українські автомобілісти зараз роз’їжджають такими моделями авто, як «Volkswagen Passat B7 (і B8)», «Volkswagen Jetta», «Volkswagen Polo Sedan», «Volkswagen Golf».

Японський «Nissan» теж в тренді в Україні

Японська автомобільна марка «Nissan»  має стільки моделей, що аж очі розбігаються. Варіацій розмірів, технічних характеристик, цінової панелі є настільки багато, що Вам і дня не вистачить, аби обрати собі хоча б трійку претендентів на своє майбутнє авто. Все ж, українці впродовж останніх років вибирали собі «Nissan Qashqai», «Nissan Juke», або – «Nissan X-Trail». Також замовляли (переважно зі США) «Nissan Leaf».

З бюджетних автівок українці купують «Renault»

Французька компанія-виробник «Renault» вкорінилася в український авторинок саме завдяки своїм помірним цінам на автомобілі. Останніми роками наші автомобілісти вибирали собі такі моделі: «Renault Logan», кросовер «Renault Koleos». Трохи менше до вподоби українцям була така модель, як «Renault Kangoo».

Всі хочуть мати стильний «Hyundai»

Родом ця машина – з Кореї. Хоч корейський автовиробник не є настільки популярний в Європі зараз, проте практично кожен українець-міленіал мріє про свій перший «Hyundai». Машини цього автобренду є практичними, не дорогі в сервісі, і мають не настільки «кусючі» ціни, як машини, що по списку вище. В Україні впродовж останніх кількох років купували такі моделі «Hyundai»: «Accent», «Elantra», «Tucson», «Sonata».

Красуня «Audi» теж стоїть в багатьох українських гаражах і дворах.

Хоч українці переважно купують вживані автівки цього німецького бренду, але на них все-одно є попит. «Audi»  – це надійна і красива машина, яка «відбігає» Вам добру 10-ку років. Серед моделей автовиробника «Audi» затребуваними в Україні є  «Audi Q3», «Audi Q5» і «Audi A6».

А чи подобається Вам «Mazda»?

Японську машину «Mazda» українці вважають не менш популярною і якісною, ніж «Audi»  чи, скажімо, «Volkswagen». Також це авто визнають хорошим через те, що воно  відмінно складене і надійне у використанні. В Україні купують такі моделі цього автобренду, як «Mazda 3», «Mazda 6», «Mazda CX-5».

Відродження «Chevrolet» –  авто «Ravon» теж є в Україні.

Це, мабуть, чи найдешевше марка авто, якими користуються українці. Узбецькі моделі «Ravon» добре прижилися в Україні, і є популярним транспортом для міських автопрогулянок. Українці купують, за звичай, такі моделі цього автовиробника, як «R2», «R3»  і «R4».

«Ford» стає все менш популярним серед українських автолюбителів.

Американський автовиробник «Ford» вже давно не випускає бюджетні моделі автівок. І цей факт змушує українців вибирати собі або більш доступніші машини, або ж – за ті самі кошти шукати технічно кращі моделі. Проте в Україні все ще є «вірні» люди таким моделям «Ford», як «Fiesta», «Focus» і «Mondeo».

Замовити будь-яку марку автомобіля для перевезення по Україні, чи до Європи, Ви можете за номером телефону: +38 (067) 00 75 505.

Гарних Вам поїздок бажає «Андреоллі-бус»!

×
×